Ml Villa
Ml Villa Navarro van 75 vierkante meter ligt op sechts 20 minuten wandelafstand van de Laguna de Navarro en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Fortin de Navarro is binnen minder dan 1 km ervandaan gesitueerd.
De 1-slaapkamer villa biedt uitzicht over de tuin aan. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
De gesitueerde in Navarro Ml Villa heeft een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei voor een comfortabel verblijf. Gasten kunnen dineren in Dona Irma, Salon Comedor, gelegen binnen minder dan 1 km ervandaan. Dankzij 16 y 121 bushalte, op 10 minuten wandelen ervandaan, kunnen gasten gemakkelijk Navarro verkennen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Hospital de Navarro657 km
- Instituto San Jose976 km
- Fortin de Navarro996 km
- Monolito Fundacional1158 km
- Laguna de Navarro1830 km
- Luchthavens
- Luchthaven El Palomar101 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Ml Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Ml Villa biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Ml Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Ml Villa is $53. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Ml Villa?
Ml Villa beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. - ❓
Biedt de villa een mooi uitzicht?
Gasten van de villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Ml Villa?
Gasten die in Ml Villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Laguna de Navarro en Fortin de Navarro bereiken, die respectievelijk binnen het bereik van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.